Etiket Online Sipariş Durumu

Hoşgeldiniz!


Sitemize üyesiniz ancak Şifrenizi mi Unuttunuz !

Üye GirişiŞifremi Unuttum !
Dolar : 4.7644
Euro : 5.5111
Sipariş ve Ödeme


Sipariş :
Sipariş sayfanıza eklenen ürünlerin KDV dahil YTL tutarı tarafınızca onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının sanal pos sistemi üzerinden tahsil edilir ve ALICI ' ya  elektronik posta ile SİPARİŞ BİLGİSİ gönderilir. ALICI, siparişinin durumunu siteden izleyebilir. Ürün kargoya verilmeden önce "iletişim" sayfasını kullanarak, siparişiniz üretilmemiş ise iptal talebinde bulunabilir.
Ender bir durum da olsa, eğer ürün stok problemi ile karşılaşılırsa müşteri hemen bilgilendirilir, ürünün stoklara girmesi beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir.


Ödeme : 
İnternet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen müşterilerimize banka havalesi ile sipariş imkanı da sunulmuştur. Banka havalesi ile ödemede size en uygun bankayı seçip havalenizi yapabilirsiniz. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken "Gönderen Bilgileri" nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir. Havale/EFT yapıldıktan sonra elektronik posta ile etiketonline.net' in bilgilendirilmesi gerekmektedir.


İptal :
48 Saat içinde Eft  veya Havalesi  yapılmayan siparişler iptal edilir.

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN ÖZEL FİYAT İSTEYİNİZ ... 
ETİKET ONLİNE
300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE KARGO BEDELİ BİZDEN ...  
ETİKET ONLİNE